top of page

Sanat Takımları

Sanat Takımlarımızın ana amacı; Türkiye’nin ihtiyacı olan özgür düşünceli, yaratıcı, özgün, okur ve yazar sanatçı gençler yetiştirmektir. Bilim Sanat Ekini ve Eğitimi Derneği (BİLSEV) danışmanlarından olan sanatçılarımız önderliğinde belirlenmiş ve yine BİLSEV ile Bilgi BİLSEV'in Sanat Komiteleri tarafından 2-3 yıllık bir eğitim sürecine dönüştürülmüş projeler içerisinde çalışacak öğrenciler, üniversitenin sonlarına doğru kendilerini tanımış, olaylara kendi özgün bakış açılarıyla bakabilen, yaratabilen ve BİLSEV Ekini'ni taşıyan sanatçılar haline geleceklerdir. Bu öğrenciler aynı zamanda, BİLSEV çatısı altında çalışmaya başlayıp sonrasında şirketleşen YULA Stüdyo Film Yapım Ltd Şti. bünyesinde çalışmak için fırsat yakalayacaklardır.

Böylece, Türkiye'de bir sanat kültürü oluşturmak ve bir toplumun hayat damarı olan sanatı, toplumu besleyecek hale getirmek için ilk adımlarımızı atmış olacağız.

2023-2024 SANAT TAKIMLARI BAŞVURULARINA SAYILI GÜNLER KALDI!

2023-2024 BİLGİ BİLSEV SANAT TAKIMLARI BAŞVURULARI
2023-2024 BİLGİ BİLSEV SANAT TAKIMLARI BAŞVURULARI
Eğer sen de "Özgün yaratıcılığımı keşfetmek istiyorum!" diyorsan aşağıdaki formu doldurarak BİLGİ BİLSEV Sanat Takımlarına katılmak için ilk adımını atabilirsin! Aşağıdaki formu doldurarak bizden haber bekle!

Kılavuzlarımız

Ekran Resmi 2023-09-24 22.56.20.png

Didar Püren Erbek

İstanbul Bilgi Üniversitesi Performans Sanatları Ana Dal ve Sinema-Televizyon Çift Ana Dal Mezunu

YULA Stüdyo Ltd. Müdürü

Performans, Çekim ve Senaryo Takımları Kılavuzu

Ekran Resmi 2023-09-24 13.57.10.png

Ada Onaran

İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Ana Dal, Sinema ve Televizyon Çift Ana Dal Öğrencisi

YULA Stüdyo Ltd.

Performans, Çekim ve Senaryo Takımları Kılavuzu

bottom of page